Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovské zápasy 1.A třída - 2017/18

KONEČNÁ TABULKA SEZÓNY 2017/18

 

1. AFK Loděnice 18 13 2 3 73:29 41 0 0
2. SK Slaný 18 13 1 4 87:46 40 0 0
3. SK Pavlíkov 18 10 5 3 52:23 35 0 0
4. FK Kralupy 1901 18 9 4 5 46:41 31 0 0
5. FK Lety 18 7 5 6 54:56 26 0 0
6. TJ Slavia Louňovice 18 7 3 8 37:37 24 0 0
7. SK KROČEHLAVY 18 5 5 8 38:35 20 0 0
8. TJ Kunice 18 5 2 11 43:53 17 0 0
9. TJ Sokol Červený Újezd 18 3 2 13 35:77 11 0 0
10. SK Slavia Jesenice 18 2 3 13 23:91 9 0 0

 

 

Rozpis mistrovských utkání 1.A třída - jaro 2018

Datum Začátek Soupeř (hřiště)

Výsledek

(AFK-soupeř)

SO 24.03. 10:15 FK Lety (Lety) 3:2
SO 07.04. 10:15 FK Kralupy 1901 (AFK) 1:2
SO 14.04. 10:15 SK Kročehlavy (Kročehlavy) 0:0
SO 21.04. 10:15 SK Pavlíkov (AFK) 1:0
SO 28.04. 10:15 TJ Sokol Červený Újezd (Červený Újezd) 7:5
SO 05.05. 10:15 TJ Slavia Louňovice (AFK) 2:2
SO 12.05. 10:15 SK Slaný (Slaný) 4:2
SO 19.05. VOLNO ZRUŠENO  
NE 27.05. VOLNO ZRUŠENO  
SO 02.06. 11:30 TJ Kunice (AFK) 4:2
SO 09.06. 10:15 SK Slavia Jesenice (Jesenice)  

 

 

 

 

 

TABULKA PO PODZIMNÍ ČÁSTI SEZÓNY 2017/18

 

Klub Z V R P S B P+ P-
1. AFK Loděnice 10 8 0 2 55:15 24 0 0
2. SK Pavlíkov 10 7 2 1 33:10 23 0 0
3. SK Slaný 10 7 0 3 53:29 21 0 0
4. TJ Slavia Louňovice 10 6 2 2 22:14 20 0 0
5. FK Lety 10 4 3 3 32:32 15 0 0
6. FK Kralupy 1901 10 4 2 4 29:29 14 0 0
7. SK KROČEHLAVY 10 3 1 6 23:24 10 0 0
8. TJ Kunice 10 3 0 7 22:30 9 0 0
9. SK Slavia Jesenice 10 2 2 6 16:51 8 0 0
10. SK Olympie Dolní Břežany 10 2 1 7 14:33 7 0 0
11. TJ Sokol Červený Újezd 10 2 1 7 10:42 7 0 0

 

TOMÁŠ HRABÁK NEJLEPŠÍM STŘELCEM SEZÓNY

 

Rozpis mistrovských utkání 1.A třída - podzim 2017

Datum Začátek Soupeř (hřiště)

Výsledek

(AFK-soupeř)

SO 26.08. 10:15 FK Lety (AFK) 6:3
SO 02.09. 10:15 SK Slavia Jesenice (AFK) 13:0
SO 09.09. 10:15 FK Kralupy 1901 (Kralupy) 4:0
SO 16.09. 10:15 SK Kročehlavy (AFK) 3:1
NE 24.09. 10:00 SK Pavlíkov (Pavlíkov) 2:3
SO 30.09. 10:15 TJ Sokol Červený Újezd (AFK) 10:0
SO 07.10. 10:15 TJ Slavia Louňovice (Mukařov) 4:0
SO 14.10. 10:15 SK Slaný (AFK) 3:6
SO 21.10. 10:00 SK Olympie Dolní Břežany (D.Břežany) 7:1
SO 28.10. VOLNO ZRUŠENO  
NE 05.11. 10:15 TJ Kunice (Kunice) 3:1